עורך דין הלבנת הון

 

הלבנת הון הנה עבירה חמורה והיא כוללת בין היתר העלמת או הסתרת הכנסות כספיים או רכוש. כך למשל יכול אדם לקבל סכום כסף גדול ולא להצהיר על כך לרשות המיסים ולאף אחד אחר ולמעשה הוא מרוויח מאי תשלום המס המוגדר בחוק. המושג מרוויח כמובן מושג יחסי שכן אם ייתפס יצטרך אותו אדם לשלם קנסות ואף לשבת בכלא או לבצע עבודות שירות, כאשר העונש כמובן נקבע בבית המשפט.

עורך דין הלבנת הון מגן על אותם אנשים החשודים או נמצאים בחקירות בגין פעולה פיננסית לא חוקית ותפקידו להוכיח כי המעשה המיוחס ללקוח שלו אינו בוצע בפועל. עורן דין הלבנת הון מטעם אגמי כהן, סבג ושות' יוכל לייצג כל לקוח בגין חשד של הלבנת הון ועבירת אחרות.

המשרד ידוע בניסיונו ובמקצועיותו ובעבר ייצג, ואף הוכיח את צדקתם של לקוחות רבים.

 

עורך דין הלבנת הון יוכל לסייע לך במגוון סיטואציות

עורך דין הלבנת הון מומחה למעשה בכל הקשור לעבירות כספים הקשורות בהעלמת הכנסות, אי דיווח על קבלת רכוש או כסף וטשטוש זהות של נותן הכספים או מקבל הכספים. תפקידו העיקרי של עורך דין הלבנת הון מתפרס על פני מספר פעולות עיקריות: ייצוג חשודים אשר הסתבכו עם רשויות המס וישנם טענות מצדם אשר בוצע הליך לא חוקי, חילוט הרכוש של הכספים של החשוד מפני שלטענת רשויות המס הושגו כתוצאה מפעולות לא חוקיות, ייצוג לקוחות אשר חשבון הבנק שלהם הוקפא, ייצוג נאשמים שהוטלו עליהם קנסות כספיים כבדים ועתה בערעור על הקביעה ועוד מקרים אחרים.

 

עורך דין הלבנת הון

 

עורך דין הלבנת הון – כל אחד עשוי להיתקל בצורך

עבירות של הלבנת הון מזוהות יותר מהכול עם אנשי העולם התחתון ומשפחות הפשע, אך חשוב להדגיש כי עורך דין הלבנת הון אינו מייצג רק עבריינים מוכרים או אנשים מהעולם תחתון, אלא גם אנשים מן השורה אשר הסתבכו, באשמתם או שלא באשמתם, בהאשמות של הלבנת הון ואי סדרים בתשלומים, בהכנסות ובהוצאות. משרד עורכי הדין של אגמי כהן, סבג ושות' כבר רכש ניסיון רב במקרים שטופלו על ידי עורכי הדין של המשרד ואנשי המקצוע של המשרד יוכלו לסייע לכם במידה ונקלעתם להאשמות או חשדות מצד גורמים שונים על התנהלותכם הכספית.

 

פגישה או ייעוץ עם עורך דין היא זכות בסיסית

בישראל, ישנם חוקים ברורים מאוד לגבי פגישה וייעוץ עם עורך דין בעת חקירה וכך בתחום הלבנת הון חשוב מאוד לדעת את הזכויות ולא לאפשר לחוקרים להפר אותם.

במידה וישנם חשדות נגד אדם בגין הלבנת הון או עבירה אחרת הקשורה באי הסדר הכספים, יוזמן החשוד לחקירה ובה ימסור את המידע אשר ברשותו. כבר בשלב החקירה, רשאי אותו חשוד לקבל ייעוץ והדרכה מעורך דין וזוהי זכותו הבסיסית. יש להדגיש כי לא תמיד האדם החשוד בקיא לחלוטין בעניינים הכספיים של עצמו ולכן הזכות להיפגש עם עורך דין הלבנת הון היא חשובה, שכן מהלך זה מאזן את הכוחות בין החוקרים לבין הנחקר.

בהחלט עשוי להתרחש מצב שבגין טעות שתיאמר בתום לב, רשות המיסים או המשטרה תכין תיק חקירה נגד החשוד כאשר הדברים נאמרו שלא בכוונה. תפקידו של עורך דין הלבנת הון להסביר לחשוד את הנאשם את המיוחס לו, מה שלא תמיד יוסבר לו בעת החקירה באותו אופן.

 

פנו אלינו כעת – ונשמח לעמוד לשירותכם!

עורן דין הלבנת הון מטעם משרד עורכי הדין אגמי כהן, סבג ושות' ישמחו לעמוד לצידכם ברגעים הלא פשוטים של החקירות או החדשות ולייצג אתכם נאמנה אל מול הגורמים הרלוונטיים.

ליציאת קשר לחצו – כאן