עומדים למשפט פלילי על גידול סמים? איך תצאו מזה בקלות

24 ספטמבר 2020

לידים

רק עורך דין מנוסה ואמין יעניק לכם הגנה במשפט על גידול סמים קלים

עבירה של גידול סמים בבית עלולה לגרור ענישה חמורה, במידה שהנאשם לא מקבל סיוע משפטי הולם. ניתן להגיד כי באופן כללי, בתי המשפט נוטים להקל דווקא על אנשים שעוסקים בגידול קנאביס, שאינו חוקי כמובן, אם הוכח שמדובר בגידול לצורך שימוש אישי ולא למטרה של סחר. על מנת לצמצם ככל הניתן בענישה ואולי אפילו למנוע הרשעה, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי המנוסה ומתמחה במקרים של עבירות סמים. 

איך בוחרים עורך דין מנוסה בתחום הפלילים

הרבה משפטנים נעזרים בשירותים של העברת לידים לעורכי דין המספקים עבורם לקוחות, שמעוניינים בשירות של ייעוץ וליווי משפטי. אם אתם בעצמכם זקוקים לשירות של עו”ד דין פלילי גיא פלנטר שעוסק בייצוג וליווי של נאשמים בתחום הסמים, כדאי לבחור בפרקליט שטיפל במקרים דומים לזה שלכם ולחפש ביסודיות את בעל המקצוע המיומן שיוכל באמת לסייע לכם. זכרו, כי תוצאות המשפט הפלילי תלויות במידה רבה, כמובן, בחומרת העבירה עצמה, כאשר אם מדובר בחשוד שמגדל קנאביס תקופה ארוכה, בכמויות גדולות- באופן טבעי בית המשפט יחמיר בענישה מתוך הנחת מוצא שמטרת הגידול אינה לשימוש עצמי. 

למרות זאת, ישנם מקרים רבים הנופלים בין הכיסאות והענישה בהם אינה הולמת את חומרת המעשה. כחלק מייצוג של נאשמים מסוג זה, הפרקליט המלווה שלכם יוכל לסייע לכם להוכיח את טענותיכם באשר למטרות הגידול, כמו גם לנסות ו”להמתיק” את הענישה שכביכול מתבקשת, לאחר ביצוע עבירת סמים עם מאפיינים כאלה.

מדוע חשוב לקבוע פגישת היכרות ראשונית

ליווי משפטי יכול להיות קצר והמשפט יסתיים בתוך שבועות ספורים, אך בדרך כלל מערכת המשפט הישראלית אינה עובדת כל כך מהר. מסיבה זו, הייעוץ בתחום הפלילי יכול להתמשך תקופה ארוכה שבה נוצרים יחסי אמון בין עורך הדין לבין הלקוח שלו. זוהי מערכת יחסים מקצועית אמנם, אך שיש בתוכה לא מעט רגשות וזאת כיוון שהלקוח חייב לסמוך על האדם שמייצג אותו ולתת בו את אמונו המלא, באשר ליכולתו להביא בדרך הטובה ביותר את האינטרסים שלו כלקוח, לידי ביטוי.

פגישה ראשונית שבה תוכלו להכיר מעט את הפרקליט, לבדוק את התקשורת ביניכם ולבחון את האפשרות לייצוג מטעמו- תהיה פתיחה טובה להליך ייצוג משפטי בריא, מלא אמון, מה שיסייעגם להשגת תוצאות טובות יותר במשפט הפלילי.

התמודדות עם הליכים משפטיים בתקופת הקורונה

התנהלותה של מערכת המשפט בישראל, כמו בכל העולם, הפכה למורכבת עוד יותר בתקופת הקורונה, כאשר גם הדיונים מתקיימים לפי כל ההנחיות של משרד הבריאות. משפטים בתחום הסמים עלולים לארוך תקופה ארוכה הרבה יותר לעומת שנים קודמות. עורך דין מנוסה ואחראי יידע לדאוג לכם כלקוחות בכל התקופה, למרות המהמורות שבה – ולהציג את מטרות ההגנה ואת העוגנים המשפטיים, בכל שלב שהוא וגם אם ההליכים עצמם מתארכים יותר מן הרגיל.

כתובתינו
מגדל בסר 3, קומה 35, רח’ מצדה 9, בני ברק
03-609-6467
או התקשרו לנייד: 050-7637376
פקס
1533-6096467
דואר אלקטרוני
office@acs-law.co.il
2022 © כל הזכויות שמורות

לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות חייגו 03-6096467

או שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם