עזרת עורך דין לבדיקת דירוג אשראי

17 אוקטובר 2023

כאשר אתם מוצאים טעויות בדוח האשראי שלכם ואינכם יודעים כיצד לתקן, דברו עם עורך דין המתמחה בתחום האשראי.

תמיד חשוב להגן על היסטוריית האשראי שלכם. אחרי הכול, בדיקת דירוג אשראי עוזרת לבנקים ולמנפיקי כרטיסי אשראי להחליט, למשל:

  • אם ילוו לכם כסף
  • כמה כסף תוכלו ללוות
  • מה יהיו תנאי האשראי, לרבות שיעורי הריבית
  • מה יהיה משך ההלוואה

כאשר גופים מלוים בודקים את דוחות האשראי שלכם, פריטים שליליים ישפיעו על אפשרויות האשראי שלכם. כך שאם בדוחות שלכם יופיעו שגיאות, אתם עלולים להתמודד עם בעיות סבוכות. 

אם דירוג האשראי שלכם פגום בגלל שגיאות בדיווח האשראי, אזי:

  • בקשת ההלוואה שלכם עלולה להידחות
  • בעל הבית עלול לסרב להשכיר לכם את הנכס
  • כרטיסי האשראי שלכם עלולים להתבטל, או ששיעור הריבית שלכם יגדל
  • ביטוח הרכב יכול להיות יקר יותר או שאתם עלולים לאבד הזדמנות להתקבל לעבודה

שגיאות רבות בדיווח האשראי נגרמות בעקבות גניבת זהות. כאשר המידע האישי שלכם נגנב כדי שהגנב יוכל לפתוח חשבונות אשראי חדשים או להשתמש בכרטיס האשראי שלכם, מידע זה מופיע בדוח האשראי שלכם. למרבה הצער, יותר ויותר אנשים נפגעים מגניבת זהות ברחבי העולם. אנשים שהופכים קורבנות לגניבת זהות, מוצאים שדירוג האשראי שלהם נפגע.

חברות המציעות שירותים לתיקון אשראי

אם אתם רוצים לתקן את דוח האשראי שלכם בגלל שהחמצתם את תשלום ההלוואה החודשי או כי הגשתם בקשה לפשיטת רגל, תוכלו לברר את הנושא עם חברות המעניקות שירותי תיקון אשראי. חברות אלה יעזרו לכם לנהל משא ומתן על הפחתת התשלומים החודשיים, כמו גם לבנות את היסטוריית האשראי שלכם לאורך זמן. שירות זה לתיקון האשראי כנראה לא יעזור לכם לפתור את השגיאות בדוח, והחברה גם לא תוכל להגיש בשמכם תביעה.

איך יכול לעזור לכם עורך דין מומחה בתחום?

למעשה, אין תחום משפטי המוגדר כ׳אשראי׳, כך שעורך הדין העוסק בתחום האשראי יהיה מן הסתם ׳עורך דין לנזקי גוף׳ או ׳עורך דין לפשיטת רגל׳. 

אנשים רבים, המתמודדים עם בעיות בדיווח האשראי שלהם, לא יודעים לאן לפנות. ובמקרים מסוימים הם עלולים להתמודד עם בעיות משפטיות מסובכות יותר הקשורות לדוח האשראי שלהם. במקרים שכאלה, כדאי לשקול שכירת שירותיו של עורך דין מומחה בתחום.

עורך דין מומחה בתחום יוכל לעבוד גם מול החברה לתיקון אשראי, אבל לא תמיד. היזהרו משירות שמציע צוות המעניק שירות ייעוץ משפטי, שאינו כולל גם עורך דין. ואל תמהרו להאמין למי שמבטיח לכם לתקן את דירוג האשראי שלכם אם היסטוריית האשראי שלכם מכילה פריטים שליליים נכונים.

עורך דין מומחה בתחום האשראי, לעומת זאת, יוכל לספק לכם ייעוץ משפטי מקצועי, לפעול בשמכם במהלך המשא ומתן או להגיש תביעה בשמכם אם לא תצליחו להגיע לפשרה.

נכתב בשיתוף >>https://www.ysshovot.com/ 

כתובתינו
מגדל בסר 3, קומה 35, רח’ מצדה 9, בני ברק
03-609-6467
או התקשרו לנייד: 050-7637376
פקס
1533-6096467
דואר אלקטרוני
office@acs-law.co.il
2023 © כל הזכויות שמורות

לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות חייגו 03-6096467

או שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם