כתבות באתרי חדשות:

פרשת 1803 (פרשת דוד ביטן): אנו מעריכים שככל שתתקדם החקירה החשדות יופרכו.
ynet

פרשת הצוללות: היועץ ישוחרר למעצר בית של 5 ימים בהתאם לסיכום שהושג בין חוקרי להב 433 לעורכת דינו זיוה אגמי.

http://m.ynet.co.il/Articles/5014531

חשד לשוחד והלבנת הון של חברה קבלנית גדולה בבסיסי צהל~: את החברה הקבלנית הגדולה ובעליה מייצגים עורכי הדין זיוה אגמי-כהן, יעקב (קובי) סבג ויוסי חמצני.

קישור לכתבה 

תת-ניצב בדימוס זיוה אגמי-כהן מכירה אולי יותר מכל אדם אחר את נפתולי פרשיות אהוד אולמרט, עם הרקע הזה, היא מספקת הסבר מטריד לעובדה ששופטי בית המשפט העליון הקלו לבסוף עם ראש הממשלה לשעבר,

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/865/797.html

עו"ד זיוה אגמי-כהן למעריב: "המשימה העיקרית שקיבל צוות החקירה מהיועץ המשפטי לממשלה היא ודאי להביא ראיות נוספות, שיתמכו בראיית ההקלטות."

http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-569582

על רקע פרשת משה איבגי, תנ”צ בדימוס זיווה אגמי-כהן אמרה בגלצ כי ההגנה על המתלוננות אינה מספקת. “מלבד שמה של המתלוננת הכל יפורסם, ועיתונאים יגיעו למקום מגוריה”.

– http://glz.co.il/1064-76437-HE/Galatz.aspx

ynet
111
nrg 100
ShowImage
galaz

מחדלים, שערוריות, קצינים מטרידים, מפקדים מסתבכים ומפכ”ל שעדיין אין: ערב תשע”ו, משטרת ישראל יכולה לסכם אולי את השנה הקשה בתולדותיה. אבל מאחורי הכותרות השליליות, אפשר למצוא גם את נקודות האור: מפקדי הביניים המבטיחים והמקצועיים, השבתת רוב ארגוני הפשע ויחידת הסייבר המתפתחת • פרויקט סוף השנה.

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1148095

nana

היועץ המשפטי לממשלה החליט להעמיד לדין, בכפוף לשימוע, את הרב הראשי לשעבר, הרב יונה מצגר • העבירות המיוחסות: קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, הלבנת הון ועבירות מס • חשד להיקף שוחד של כ-7 מיליון שקל (בארץ).

http://www.kikar.co.il/163577.html

תת־ניצב בדימוס זיוה אגמי־כהן שעמדה בראש צוות של החוקרים: “אולמרט נלחם על חייו”.

http://www.israelhayom.co.il/article/171323

israel

שיחת הטלפון שהולידה את פרשת הולילנד; המסמכים שהביאו את האיש שידע הכול לפתוח את הפה; היציאה המקרית של דני דנקנר לשירותים שסיבכה גם אותו; והימים הארוכים במרתפי הבנקים בחיפוש אחר הצ’קים של שולה. פרטים חדשים – כך גיבשו במשטרה את התיק בפרשת השחיתות הגדולה שנחשפה בישראל.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4520335,00.html

ynet

אחרי למעלה משמונה שעות הסתיימה חקירתו של רה”מ לשעבר במשרדי יאח”ה. אולמרט נחקר תחת אזהרה בחשד לעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים והלבנת הון במסגרת פרשת הולילנד. במשטרה הודיעו שיזומן לחקירה נוספת ביום ראשון הקרוב. בתום החקירה אמר אולמרט שלא הופתע מהשאלות ולא היסס בתשובות.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/111/667.html

nrg 100
פרשת 1803 (פרשת דוד ביטן): אנו מעריכים שככל שתתקדם החקירה החשדות יופרכו.
nana