כתבות באתרי חדשות

קראו עלינו בתקשורת

מומחי משפט “מתעמתים” ביניהם: האם נתניהו זכאי כטענתו לעימות או לא? בנאום שנוי במחלוקת לאומה גרס אתמול רה”מ כי רשויות האכיפה סירבו לדרישתו לקיים עימות מול עדי המדינה בתיקים נגדו, וכי הוא דורש עימות כזה.

קישור לכתבה

להיות עד מדינה – האנשים שמכירים את המערכת מבפנים מדברים. ראש יאח”ה לשעבר זיוה אגמי-כהן, ועורך הדין של שולה זקן עופר ברטל מתארים את המניעים של החשודים ושל המדינה, בסוגיית עדי מדינה.

קישור לכתבה

פרשת הצוללות: היועץ ישוחרר למעצר בית של 5 ימים בהתאם לסיכום שהושג בין חוקרי להב 433 לעורכת דינו זיוה אגמי כהן.

קישור לכתבה

עו”ד זיוה אגמי-כהן על המלצות המשטרה נגד נתניהו: “ברוב התיקים הקשורים לפיגורות משמעותיות, התשתית הראייתית של המשטרה חזקה משום שהיא נבחנת על ידי הפרקליטות בשלבים המקדמיים והמאוחרים“.

קישור לכתבה 

בעלת המועדון הורשעה בדיווחים כוזבים: עבודות שירות לבעלת מועדון שהשמיטה הכנסות של 4 מיליון שקלים.

קישור לכתבה

מפקח כשרות רימה את המועצה הדתית וקיבל כספים “מתחת לשולחן” מבעל חנות ירקות. בעל החנות יוצג על ידי משרדנו ונשפט לעונש מאסר על תנאי וקנס כספי.

קישור לכתבה 

פרשת 1803 (פרשת דוד ביטן): אנו מעריכים שככל שתתקדם החקירה החשדות יופרכו.

קישור לכתבה 

עשרה חודשי מאסר לעבריין מס שנמלט במשך שבע שנים: הורשע בהעלמת עסקאות בסכום של מעל ארבעה מיליון ש”ח.

קישור לכתבה 

חשד לשוחד והלבנת הון של חברה קבלנית גדולה בבסיסי צה”ל: את החברה הקבלנית הגדולה ובעליה מייצגים עורכי הדין זיוה אגמי-כהן, יעקב (קובי) סבג ויוסי חמצני.

קישור לכתבה 

הנאשמת זייפה מסמכים רפואיים כדי לעזור לקשישים: השופט גזר עבודות של”צ בהיקף של 250 שעות.

קישור לכתבה

חוקרי יחידת 433 עצרו חמישה חשודים ועיכבו שמונה נוספים בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים. עו”ד יעקב (קובי) סבג ועו”ד יוסי חמצני ייצגו את אחד החשודים, אשר הכחיש את המיוחס לו ושוחרר בתנאים מגבילים.

קישור לכתבה 

הסדר טיעון לקבלן סמי לוי – 34 חודשי מאסר בפועל ותשלום קנס לאחר כתב אישום בגין הלבנת הון של 70 מיליון ש”ח. לוי יוצג על ידי עו”ד יוסי חמצני.

קישור לכתבה 

כתב אישום נגד מנהלי “אווזי” בגין סיוע לעבירות מס. אחד הנאשמים יוצג על ידי עו”ד יוסי חמצני.

קישור לכתבה 

יועץ המס, דוד קרדיש, הפיץ חשבוניות פיקטיביות בסך 100 מיליון ש”ח. התיק נגמר בהסדר ובקנס מינימלי של 300 אלף ש”ח בלבד.

קישור לכתבה 

הקבלן יצחק צרפתי הודה בעבירות הלבנת הון, זיוף, מרמה ומס בסכום של כ-200 מיליון ש”ח. הצדדים הגיעו להסדר בתום הליך גישור, צרפתי יוצג על ידי עו”ד יוסי חמצני.

קישור לכתבה 

תת-ניצב בדימוס זיוה אגמי-כהן מכירה אולי יותר מכל אדם אחר את נפתולי פרשיות אהוד אולמרט, עם הרקע הזה, היא מספקת הסבר מטריד לעובדה ששופטי בית המשפט העליון הקלו לבסוף עם ראש הממשלה לשעבר.

קישור לכתבה

עו”ד זיוה אגמי-כהן למעריב: “המשימה העיקרית שקיבל צוות החקירה מהיועמ”ש היא להביא ראיות נוספות, שיתמכו בראיית ההקלטות.”

קישור לכתבה

מחדלים, שערוריות, קצינים מטרידים, מפקדים מסתבכים ומפכ”ל שעדיין אין: ערב תשע”ו, משטרת ישראל יכולה לסכם אולי את השנה הקשה בתולדותיה. אבל מאחורי הכותרות השליליות, אפשר למצוא גם את נקודות האור: מפקדי הביניים המבטיחים והמקצועיים, השבתת רוב ארגוני הפשע ויחידת הסייבר המתפתחת • פרויקט סוף השנה.

קישור לכתבה

היועץ המשפטי לממשלה החליט להעמיד לדין, בכפוף לשימוע, את הרב הראשי לשעבר, הרב יונה מצגר, העבירות המיוחסות: קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, הלבנת הון ועבירות מס • חשד להיקף שוחד של כ-7 מיליון שקל (בארץ).

קישור לכתבה

תת־ניצב בדימוס זיוה אגמי־כהן שעמדה בראש צוות של החוקרים: “אולמרט נלחם על חייו”.

קישור לכתבה

שיחת הטלפון שהולידה את פרשת הולילנד: המסמכים שהביאו את האיש שידע הכול לפתוח את הפה; היציאה המקרית של דני דנקנר לשירותים שסיבכה גם אותו; והימים הארוכים במרתפי הבנקים בחיפוש אחר הצ’קים של שולה. פרטים חדשים – כך גיבשו במשטרה את התיק בפרשת השחיתות הגדולה שנחשפה בישראל.

קישור לכתבה

אחרי למעלה משמונה שעות הסתיימה חקירתו של רה”מ לשעבר במשרדי יאח”ה. אולמרט נחקר תחת אזהרה בחשד לעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים והלבנת הון במסגרת פרשת הולילנד. במשטרה הודיעו שיזומן לחקירה נוספת ביום ראשון הקרוב. בתום החקירה אמר אולמרט שלא הופתע מהשאלות ולא היסס בתשובות.

קישור לכתבה

כתובתינו
מגדל בסר 3, קומה 35, רח’ מצדה 9, בני ברק
03-609-6467
או התקשרו לנייד: 050-7637376
פקס
1533-6096467
דואר אלקטרוני
office@acs-law.co.il
2022 © כל הזכויות שמורות

לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות חייגו 03-6096467

או שלחו פרטים ואנו נחזור אליכם