יצחק כהן, רו"ח

איציק כהן

רו”ח איציק כהן

רו”ח איציק כהן הינו היועץ החיצוני של משרד עורכי דין ” אגמי כהן, סבג ושות'” בתחום דיני המס במישור הפלילי  ובמישור האזרחי וכן בתחום של הלבנת הון.

רו”ח יצחק כהן עבד 27 שנים ברשות המסים במגוון רחב של תפקידים, כאשר במרבית שנותיו שירת במחלקות החקירות של מס הכנסה.

בתפקידו האחרון ברשות המסים שירת רו”ח כהן כסגן מנהל יחידת “יהלום”, היחידה הארצית לחקירות ומאבק בפשיעה ברשות המסים. במסגרת תפקידו היה רו”ח כהן שותף להקמת יחידת ‘יהלום’ וכן היה אחראי על ביצוע וניהול חקירות כלכליות מורכבות בשיתוף פעולה עם המשטרה, מע”מ ומכס, רשות לניירות ערך, רשות לאיסור הלבנת הון ועוד. 

 במהלך שירותו ברשות המסים טיפל רו”ח כהן בתיקים מורכבים אשר חייבו התמצאות נרחבת בחוקי המס, הכרת המשפט הפלילי, הופעות בבתי משפט, משא ומתן עם מייצגים ונחקרים וכן קשר יומיומי עם משרדי השומה, תחנות מע”מ ופרקליטויות.

רו”ח כהן במסגרת תפקידיו והכשרתו המקצועית התמחה בחקירות פליליות כמו גם בהכרת מערכות המס לסוגיהן. ניסיונו הרב של רו”ח כהן, הפכו אותו למומחה בתחום הביקורת החקירתית, ובר סמכא בטיפול בתיקים שיש להם היבטים אזרחיים ופליליים בדיני המס השונים.   

מאז שפרש מרשות המסים לפני כשנה וחצי עובד רו”ח כהן במשרד עו”ד המתמחה במסים, במסגרת עבודתו אמון רו”ח כהן על טיפול בתיקי מס אזרחיים, הכנת בקשות, השגות, ערעורים, לימוד חומר משפטי והכנת תיקים לביהמ”ש, אחראי על נושא גילוי מרצון ותכנוני מס, ייצוג וטיפול מול אגפי המסים השונים, ביטוח לאומי, הפרקליטות ובית המשפט בכל הקשור להיבטים אזרחיים ופליליים בדיני המס.

השכלה פורמלית:

2004 MBA–  במנהל עסקים לחשבונאים, התמחות במימון, המסלול האקדמי המכללה למינהל.

2000- רואה חשבון.

2000- BA במינהל עסקים, התמחות בחשבונאות, ביה”ס למינהל עסקים, המסלול האקדמי המכללה למינהל.

1987- יועץ מס.